Сімейні розваги для зимових вечорів.

anita 05.02.2017 Комментариев нет 1497 все, игры, корисне, полезные советы, развлечения, чи знали ви?,
Лютий обіцяє бути довгим, суворим та холодним – відповідний привід, аби більше часу проводити разом із своєю сім’єю. Як же розважати домочадців довгими зимовими вечорами? Відповідь є.

Вогкими лютневими вечорами, коли про прогулянки й думати годі, можна чудово провести час у сімейному колі – не тільки весело, але й з користю. Ось декілька цікавих ігор, які напевно припадуть вам до смаку.

Каблограма

В цій грі можуть брати участь як дорослі, так і діти від 5-6 років. Вам знадобляться папір та олівець. По-перше напишіть у стовпчик будь-яке слово, що складається більш ніж з 5 літер (це може бути ім’я, назва міста, назва предмету та ін.) Сенс гри полягає в тому, аби скласти речення, слова якого будуть починатися з літер слова, що написане у стовпчик. Наприклад, ви написали слово «КІШКА», тож можна скласти таке речення: «Королева Ірен Шаруділа Книжковими Аркушами». Речення повинне мати сенс, хоча допускаються елементи фантастики або гумору.

Показуха

Ця весела та захоплююча гра також сподобається і дорослим, і дітям. Гра розкріпачує і розвиває артистизм, вчить не боятися публічних виступів. Ведучий загадує гравцеві одно слово, яке той має "показати" іншим учасникам гри, говорити при цьому забороняється, можна використовувати тільки пози, жести та міміку. Інші гравці повинні вгадати, яке слово було загадано. Тому хто відгадав, в свою чергу загадують нове слово і так - доки не набридне.

Мамина літера

Сенс гри полягає в тому, аби знайти всі предмети в кімнаті, які починаються з «маминої літери» - себто з літер, які є в слові «мама» (М,А). Коли всі предмети знайдені, переходьте на ім’я дитини та починайте шукати всі предмети, які починаються з «Літери Андрійка (ім’я дитини)». Така гра насправді нескінченна, адже окрім імен всіх родичів можна згадати ще домашніх улюбленців, та навіть імена іграшок дитини.

Асоціації

Проста, та водночас цікава гра, яка розвиває фантазію. Грати в неї можуть дорослі та діти від 4 років. Перший гравець вигадує слово, наприклад «вікно». Наступний учасник підбирає до нього найбільш близьку і логічно підходящу, з його точки зору, асоціацію. Асоціація може бути будь-якою, тож від початку загадане слово може привести до абсолютно несподіваних поворотів логічного ланцюжка. Можна використовувати будь-які частини мови. Можемо отримати, наприклад, такий ланцюжок асоціацій: «Вікно – дерево – зелене – жаба – болото – комар – кусати – намордник» і так далі.

Бажаємо вам приємних та яскравих хвилин у колі вашої сім’ї!