Про Клуб

Користь читання  у дитячому віці очевидна! А от прищепити любов до книги сучасній дитині нелегко, адже читання губиться серед інших розваг, витісняється телебаченням та іншими технічними досягненнями. Книжковий клуб Діснея збагатить родинне дозвілля, а мультиплікаційні герої відкриють дитині чарівний світ читання!

Книжковий клуб Діснея – це єдиний в Україні книжковий клуб для дітей, який успішно працює з 2007 року. Клуб зібрав чимале товариство прихильників читання та мультфільмів. Саме для них видавництво Егмонт Україна підготувало колекцію дитячих книжок з кращими історіями Уолта Діснея. Малюки з усього світу знайомі з цією колекцією, і дітлахи України радо приєдналися до їхнього кола.

Місія клубу: Книжковий клуб Діснея заохочує та привчає дітей до читання. Члени клубу: діти до десяти років і жінки, які тільки чекають на малюка, адже емоційний контакт та добрі казки сприяють розвитку дитини із самого раннього віку. Колекція, яку представляє Книжковий клуб Діснея, складається з 45 книжок за мотивами мультфільмів Уолта Діснея й тематичних іграшок, які їх доповнюють.

Як це працює? Це – підписка. Залишайте дані і щомісяця отримуйте на заявлену адресу посилку, в якій 1 чи 2 книжки (залежно від обраної вами ціни у замовленні). Посилки приходять на відділення Укрпошти, яке обслуговує заявлену вами адресу. Там же під час отримання проходить і оплата. Книжки не повторюються. Наступні замовляти не потрібно. Ви зберігаєте час – комп’ютер підбере книжки з колекції, в якій 45 найвідоміших історій Діснея. З другої посилки  дитині находитиме в посилці іграшка. Вихід з клубу вільний (скасовуєте підписку по телефону чи електронним листом). Книжки – унікальні, таких в магазинах не знайдете! Приєднуйтесь зараз!

Ваш малюк з нетерпінням чекатиме походів на пошту, адже у кожній посилці Книжковий клуб Діснея надішле лист, адресований дитині. Усвідомлення того, що посилка призначена особисто малечі, перетворить книжку на цінність, навчить берегти її та радіти кожній новій.